Ücret Politikamız

Forte Müzik Kursu-Yamaha Müzik Okulu olarak; Kurumumuzda ücretler her yılın Eylül ayında güncellenmektedir. Belirlenen ücret 1 yıl boyunca Eylül ayına kadar sabit kalmaktadır. Grup dersleri, bireysel 1 saatlik dersler, bireysel 30 d.lık dersler için ücretler belirlenmektedir. Aynı aileden iki öğrenci kayıt yaptırdığı  takdirde yaklaşık %10 indirim yapılmaktadır.  

 

Yamaha müzik programları olan JMC ve Kraki’de ise ücretler Yamaha tarafından tüm ülkeler ile beraber Türkiye için de belirlenmekte ve tarafımızca söz konusu fiyat uygulanmaktadır. Yamaha programlarını da aile indirimi yapılmaktadır.

 

Ücretlerimiz aylık olarak peşin alınmaktadır. Ödemelerinizi nakit, kredi kartı yada banka havalesi ile yapabilirsiniz. Bireysel derslerde ödeme yaptığınız ay içerisinde 1 telafi hakkınız olmaktadır, grup derslerinde bu imkan yoktur. Aylık ücretten  iade yapılmamaktadır. Devam etmek isteyen öğrenci bir sonraki ayın ödemesini yapar, ödemesi 1 aydan fazla geciken öğrencilerin kaydı silinir. Sertifika programlarına kayıtlı olan öğrencilerin 8 ay devamlılığı esastır. 8 aylık ödemesi eksik olan öğrenciler sertifika sınavına alınmazlar.

 

Enstrüman eğitimlerinde 1 saatlik programların ders süresi 50 dakika., 30 d.lık programların ders süresi 25 dakikadır.
Ayrıca her dönem sosyal sorumluluk anlayışıyla sınırlı sayıda burslu öğrenci alınmaktadır. Müziği seven, yetenekli ve çalışkan  ancak maddi durumu yetersiz çocuklara imkanlarımız çerçevesinde yardımcı olmak amacındayız.

×